Kullanım Koşulları
 
Duran Doğan internet sitesindeki her türlü yazı, belge, görüntü, video, ses ve resimlerin kullanımı tamamıyla Duran Doğan’a aittir. Bu bilgi ve belgelerin izinsiz olarak kopyalanması, üzerinde değişiklik yapılması, iletilmesi, yayınlanması ve kiralanması yasaktır.
 
Duran Doğan internet sitesinde, başka internet sitelerine yönlendirme veya tavsiye edilen başka internet siteleri olabilir. Bu sitelerin doğruluğu, çalışıp-çalışmaması veya siteler üzerindeki oluşacak her türlü değişiklikten dolayı Duran Doğan sorumlu tutulamaz.
 
Duran Doğan internet sitesine ulaşımınız, kullanmanız ve site üzerinden bilgisayarınıza yükleyeceğiniz her türlü bilgi ve belgelerin bilgisayarınıza vereceği zarardan veya bilgisayarınıza bulaşabilecek virüs formatındaki zararlı programlardan dolayı Duran Doğan sorumlu tutulamaz.
 
Duran Doğan internet sitesine, velileri ve vasilerinin izni olmaksızın 18 yaşından küçüklerin her türlü bilgi ve belge yüklemeleri veya iletmelerinden dolayı Duran Doğan sorumlu tutulamaz.
 
Gizlilik Bildirimi
 
Duran Doğan site aracılığı ile site ziyaretçilerinin tarafına ilettiği formlardaki her türlü kişisel bilgileri üçüncü kişilere iletmez, satmaz, kiralamaz ve diğer başka şekillerde kullandırmaz. Kişisel bilgilerinize sadece ilgili ve yetkili Duran Doğan çalışanları erişebilirler. Duran Doğan bu bilgileri gerektiği durumlarda web sitesini daha etkin hale getirmek ve müşterileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için kullanabilir.
 
Bu bilgileri kullanım amacımız; 
İş başvurularınızı değerlendirmek ve gerekli durumlarda size ulaşabilmek, Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek.
 
Duran Doğan sitesindeki bağlantılar ve yönlerdirmeler ile gideceğiniz diğer internet sitelerinin yukarıda açıklanan ilkelere uyacağı garantisini vermez.