Kalite ve Hijyen Politikamız

 Duran Doğan Basım ve Ambalaj A.Ş karton ambalaj sektöründe güçlü bir marka olarak hızla büyüyen ve yenilikçi çözümler ile sektörde lider olma vizyonu çerçevesinde faaliyet göstermektedir.
 Bu doğrultuda,           
  •   Kaliteli ürünleri zamanında ve rekabetçi fiyatlarla sunmak, stratejilerimizi belirlerken müşteri istek ve beklentilerini dikkate almak,
  •   Bilgi birikimimizi ve teknolojik altyapımızı sürekli güncelleyerek müşterilerimize ve pazara inovatif ambalaj çözümleri sunmak,
  •   Çalışanları ve tüm paydaşlarımızı, eğitim ve iletişim kanallarını kullanarak bilgilendirme ve bilinçlendirmeyi sağlamak,
  •   Hammadde, tesis ve üretim yöntemlerinde, gıda ambalajı güvenliği ve hijyen açısından gereken tüm önlemleri almak, uygulanmasını ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak kalite ve hijyen politikamızdır.
 
Duran Doğan Basım ve Ambalaj A.Ş sadece Türkiye’de geçerli standart ve yönetmelikleri uygulamakla kalmayıp, Avrupa standartları ve yönetmeliklerini de uygulamaktadır.
 
Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan şirketimiz, uluslararası standartlara uyumu kritik öneme sahip bir konu olarak görmektedir ve ihracatını yapmış olduğumuz ülkelerin yasal mevzuatlarına da uyum göstermektedir.
 
Yönetim sistemlerimizin ve bu sistemleri oluşturan hedef ve programların düzenli gözden geçirmelerle etkinliğini değerlendirmeyi ve sürekli iyileştirme için sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda gereken çalışmaları yapmayı taahhüt ederiz.
 
Genel Müdür
Dikran ACEMYAN